Dołącz do zespołu EST Polska - dystrybutora innowacyjnych systemów bezpieczeństwa.

W tym wpisie:

Dołącz do EST Polska

Jeżeli posiadasz wiedzę w zakresie systemów bezpieczeństwa i chcesz pracować w firmie, która otwiera nowe możliwości rozwoju, to poniższa oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.

Masz pytania? Napisz.

Więcej wpisów:

Jak usprawnić monitorowanie bezpieczeństwa za pomocą Security Center

Jak usprawnić monitorowanie bezpieczeństwa za pomocą Security Center GENETEC

Zapewnienie bezpieczeństwa ludziom oraz mieniu nie zawsze jest łatwym zadaniem. W ruchliwym środowisku można monitorować kamery, drzwi, włamania, a także odpowiadać na wezwania domofonu i obsługiwać alarmy. Do tego dochodzi nadzorowanie zadań konserwacyjnych oraz innych pojawiających się problemów.

Znalezienie sposobów na efektywne zarządzanie zadaniami i skuteczny monitoring może przyczynić się do wzmocnienia poczucia kontroli. Choć prawdopodobnie to Państwo jako pierwsi wyrażą zainteresowanie nowymi funkcjami systemu, to może okazać się, że w ciągu dnia ciężko będzie je wszystkie poznać.

Właśnie dlatego zebraliśmy 5 prostych sposobów, które pokazują, jak darmowe funkcje w Security Center mogą pomóc organizacji w rozwiązaniu pojawiających się problemów i odciążyć zespół ds. bezpieczeństwa.

dożywotnia gwarancja czytników

Dożywotnia gwarancja STID

STID mając na uwadze oczekiwania Klientów oferuje dożywotnią gwarancję na swoje czytniki klawiatury i Hybrid Architect®.