Ujednolicony obraz

Twojego bezpieczeństwa

Czy przełączasz się między różnymi systemami bezpieczeństwa, aby śledzić, co dzieje się w Twojej organizacji? Istnieje lepsze podejście. Security Center ujednolica cały system bezpieczeństwa w jednym interfejsie operatora, dzięki czemu można uzyskać kompleksowy obraz sytuacji. Zastępuje również trudne do nawigacji listy zdarzeń i urządzeń intuicyjnym interfejsem opartym na mapie. Możesz natychmiast zlokalizować kamery, drzwi i inne urządzenia w pobliżu zdarzeń, dzięki czemu możesz wybrać najlepszy sposób działania.

Platforma Genetec Security Center umożliwia podłączenie dowolnej liczby kamer, czytników kart, kontrolerów, stacji roboczych lub innych urządzeń sieciowych. Pozwala m.in. na:​

Ujednolicone operacje

Intuicyjne i skuteczne
zarządzania bezpieczeństwem

Genetec Polska

Security center

Ujednolicona platforma bezpieczeństwa firmy Genetec, która łączy systemy bezpieczeństwa IP w ramach jednego intuicyjnego interfejsu w celu uproszczenia operacji. 

Od kontroli dostępu, nadzoru wideo i automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych po komunikację, wykrywanie włamań i analitykę – Security Center wspiera Twoją organizację poprzez ujednolicone dowodzenie i kontrolę aby zwiększyć Twoją świadomość i kontrolę nad sytuacją.

Nasz zespół zaoferuje Ci właściwe rozwiązanie z najlepszymi produktami na rynku.

European Security Trading Polska

PLATFORMA Genetec Security Center udostępnia

Zintegrowane
zarządzanie bezpieczeństwem

Genetec Polska
Genetec Polska platforma do zarządzania system bezpieczeństwa

Platforma z kilkoma podstawowymi modułami powiększona o portfolio urządzeń, dodatków i wtyczek.

Genetec Polska
Genetec Polska

SECURITY CENTER OMNICAST

System Omnicast to rozwiązanie do zarządzania wideo IP (VMS), które zapewnia organizacjom każdej wielkości możliwość wdrożenia systemu nadzoru, który odpowiada ich potrzebom w zakresie bezpieczeństwa i prywatności. Omnicast zapewnia niezrównaną skalowalność, kompatybilność z szeroką gamą wiodących w branży kamer IP i koderów, elastyczność pozwalającą sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wideo Ultra HD, a jednocześnie oferować zaawansowaną łączność z chmurą do archiwizacji wideo.

Genetec Polska

SECURITY CENTER SYNERGIS

System Synergis to rozwiązanie kontroli dostępu IP, które zwiększa bezpieczeństwo organizacji i zwiększa gotowość do reagowania na zagrożenia i incydenty. Dzięki niezrównanemu ekosystemowi obsługiwanego sprzętu innych firm, możesz wybrać sprzęt sterujący drzwiami, który spełnia twoje konkretne potrzeby w zakresie bezpieczeństwa, a także obniżyć koszty i czas wdrażania.

Genetec Polska
Genetec Polska

SECURITY CENTER
AUTOVU

System AutoVu to rozwiązanie automatycznego rozpoznawania tablic rejestracyjnych IP (ALPR), które automatyzuje zbieranie i identyfikację tablic rejestracyjnych pojazdów. AutoVu zapewnia łatwe i szybkie rozwiązanie dla prywatnych organizacji, organów ścigania i agencji kontroli parkowania w celu monitorowania lub wykrywania interesujących pojazdów.

moduły opcjonalne:

dodatki:

moduły opcjonalne:

dodatki:

moduły opcjonalne:

dodatki:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!