propozycja rozwiązań

Przemysł i energetyka

Elektrownia EST - rozwiązania

Fabryki, zakłady produkcyjne oraz elektrownie wymagają zachowania szczególnych środków ostrożności. Bardzo często surowce oraz produkty tam przechowywane są cenne i należy zapewnić im całodobową ochronę.

Aby nadążyć za tą ewoluującą branżą, musisz dostosować swoją strategię, aby zwiększyć bezpieczeństwo infrastruktury krytycznej, wspierać bezpieczniejsze środowisko pracy i wyprzedzać zmiany regulacyjne. Dla zapewnienia pełnej ochrony, ważnym elementem jest standaryzacja strategii bezpieczeństwa organizacji oraz przygotowywanie na możliwe zagrożenia atakami w cyberprzestrzeni.

Centralizacja operacji bezpieczeństwa w jednym miejscu
Wzrost zapotrzebowania na energię odnawialną napędza fuzje i przejęcia (M&A) między przedsiębiorstwami naftowymi, gazowymi i energetycznymi. Wraz z konwergencją tych firm, zmieniają się również ich działy bezpieczeństwa. Aby zapewnić scentralizowaną strategię bezpieczeństwa potrzebujesz rozwiązania, które zarządza wszystkimi operacjami bezpieczeństwa w jednym miejscu.
Skuteczniejsze zarządzanie zgodnością z przepisami
Branża staje się coraz bardziej uregulowana, ponieważ tworzone są nowe przepisy mające na celu ochronę naszej infrastruktury krytycznej. W miarę jak przepisy wkraczają w nową erę cyfrową, zespół ds. bezpieczeństwa musi zmodernizować swoje praktyki w zakresie zgodności. Potrzebujesz rozwiązania zabezpieczającego, które pomoże Ci spełnić wymagania przepisów w miarę ich ewolucji.
Wzmocnienie zabezpieczeń w obliczu ewolucji zagrożeń
Grupy hakerów są coraz lepiej zorganizowane i bardziej wyrafinowane, co skutkuje cyberatakami często wywoływanymi przez pracowników i kontrahentów - niezależnie od tego, czy są one zamierzone, czy nie. Oznacza to, że ochrona infrastruktury krytycznej przed tego typu zagrożeniami ma kluczowe znaczenie. Potrzebny jest system, który może połączyć plany bezpieczeństwa fizycznego i cybernetycznego w celu ochrony poufnych informacji i zmniejszenia narażenia.
Previous slide
Next slide

Integracja różnych aplikacji bezpieczeństwa jest złożona i posiada swoje limity. Nasze portfolio oferuje zestaw ujednoliconych rozwiązań bezpieczeństwa, zaprojektowanych z myślą o właścicielach infrastruktury krytycznej oraz zakładów przemysłowych. 

Pomóż swojemu zespołowi zwiększyć i zoptymalizować przepływy pracy, by zapewnić zgodność z przepisami, wydajność operacyjną oraz bezpieczeństwo w ramach jednego systemu.

Wdrożenie systemu zapewni:

  • Niezawodną detekcję oraz śledzenie intruzów
  • Automatyczne alerty w czasie rzeczywistym, które poinformują o wtargnięciu na obszar lub do strefy zastrzeżonej
  • Odporność na akty wandalizmu dzięki zastosowaniu wytrzymałych kamer i detektorów ruchu
  • Stały monitoring linii produkcyjnych, inspekcję wizyjną oraz potwierdzenie prawidłowości przebiegu procesów
  • Przestrzeganie zasad i procedur BHP, a także prawidłowe używanie narzędzi i sprzętów
  • Możliwość zdalnego rozwiązywania problemów oraz udzielanie niezbędnego wsparcia.

Zobacz pozostałe rozwiązania​:

Biura i urzędy

Sklepy i centra handlowe

Transport publiczny

Logistyka

Przemysł i energetyka

Smart City