SOLARIS

Autonomiczna bariera podczerwieni o wysokiej wydajności

SOLARIS

Bezprzewodowa bariera podczerwieni dalekiego zasięgu

Instalacja barier na podczerwień wymaga zazwyczaj co najmniej minimalnych nakładów instalacji budowlanej i okablowania, aby zasilić i podłączyć cały system. Bariery SOLARIS są unikalnym rozwiązaniem, które pozwala ominąć te ograniczenia.

z najwyższą niezawodnością

Pełna niezależność

Zasilana przez panel słoneczny i zintegrowany akumulator, każda bariera SOLARIS jest w pełni niezależna. Akumulator gwarantuje doskonałą autonomię systemu (ponad 1 miesiąc bez energii słonecznej) i temperatury pracy od – 35°C do +70°C.

Bezpieczna sieć radiowa łączy wszystkie kolumny SOLARIS w celu niezawodnego i efektywnego przekazywania alarmu. Dzięki tej technologii alarmy docierają jednocześnie kilkoma drogami do koordynatora radiowego połączonego z systemem sygnalizacji włamania, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Aby wzmocnić bezpieczeństwo informacji, funkcja „watchdog” nadzoruje prawidłowe funkcjonowanie sieci.

SOLARIS

Wysoki poziom bezpieczeństwa

metrów
0

Przy wysokości do 3m i 20 wiązkach detekcji, maksymalny zasięg pomiędzy dwiema kolumnami SOLARIS wynosi 100m, nawet w czasie deszczu i silnej mgły. Pracę w każdych warunkach atmosferycznych zapewniają również nakładki antykondensacyjne i antyszronowe, które w sposób mechaniczny zapobiegają tworzeniu się kondensatu i szronu na obudowie kolumny.

Pobierz SOLARIS

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!