Dowiedz się więcej

O Nas

Integracja systemów bezpieczeństwa

European Security Trading Polska Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w dostarczaniu oprogramowania i sprzętu do zintegrowanych systemów bezpieczeństwa. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych światowych marek.

Dzięki współpracy ze światowej klasy producentami w European Security Trading Polska zapewniamy kompletny zakres produktów oraz pomagamy w integracji systemów IT w obszarze monitoringu wideo, kontroli dostępu oraz identyfikacji tablic rejestracyjnych.

Oferujemy stałą pomoc techniczną, doradztwo w zakresie architektury systemów bezpieczeństwa oraz prowadzenie certyfikowanych szkoleń.

Działamy jako dystrybutor, naszymi klientami są instalatorzy i integratorzy specjalizujący się w zabezpieczeniach.

Oferujemy naszym klientom duży wybór konkurencyjnych produktów i usług, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Nasze produkty są starannie wyselekcjonowane spośród najlepszych na rynku ze względu na ich niezawodność, najwyższe standardy rynkowe oraz otwartość na integrację w złożonych systemach.

Dlatego współpracujemy z producentami takimi jak:

GENETEC, PANASONIC, HANWHA, PRYSM, DIGIFORT, STID, ACIC, SORHEA, SAFR, SENSIVIC, etc.

Gwarantujemy naszemu klientowi pełne wsparcie w doborze rozwiązań oraz sprawną i przyjazną współpracę w najwyższych standardach jakościowych podczas wdrożenia.

Nasz zespół

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa doświadczonych, entuzjastycznych a co najważniejsze zgranych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Wspieramy naszych klientów oraz towarzyszymy im na każdym etapie projektu – od początkowej koncepcji, aż po pełne wdrożenie. Nasze umiejętności to nie tylko wsparcie, lecz również gwarancja innowacyjnych rozwiązań, dostosowanych do Twoich potrzeb.