STID Polska identyfikacja zbliżeniowa

Europejski lider
w dziedzinie identyfikacji zbliżeniowej

STID Polska

Wiodący francuski specjalista

Jako wiodący francuski specjalista w dziedzinie identyfikacji zbliżeniowej, STid opracował szeroką gamę rozwiązań kontroli dostępu, które łączą wysokie bezpieczeństwo z prostą integracją. Współpracujemy z firmami, branżami i rządami na całym świecie, aby chronić ich wrażliwe dane, towary, zespoły i aktywa.

STID Polska

Najwyższy poziom bezpieczeństwa

STid produkuje czytniki, tagi, anteny i oprogramowanie, wszystkie opracowane przy użyciu bezkontaktowych rozwiązań identyfikacyjnych RFID, NFC, technologii Bluetooth® Smart i Internetu Rzeczy (IoT). Nasze rozumienie procesów produkcyjnych i specjalistyczna wiedza z zakresu kryptografii sprawiły, że jesteśmy ekspertami w projektowaniu rozwiązań o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

Architect®

Czytniki Architect Blue / STid Mobile ID

STID Polska identyfikacja zbliżeniowa STID

Innowacyjny STid

Idealne połączenie wysokiego bezpieczeństwa i możliwości rozbudowy. Co jakiś czas pojawiają się rzeczy, które całkowicie zmieniają nasz sposób myślenia, tworząc nowe standardy i rzucając wyzwanie naszym znoszonym koncepcjom. Dzięki gamie innowacyjnych czytników Architect®, STid stworzył idealną mieszankę wysokiego bezpieczeństwa i możliwości rozbudowy. Jest to pierwszy modułowy asortyment bezpiecznych czytników RFID, NFC (HCE) i Bluetooth®, oferujących zarówno elastyczność, jak i prostotę.

Produkty STid

Seria Architect®

Seria Architect® jest intuicyjna i dynamiczna, składa się z 7 wymiennych modułów, które można łatwo podłączyć do inteligentnego rdzenia RFID (opcjonalnie Bluetooth®). Koncepcja może być dostosowana do Państwa potrzeb, oferując optymalne rozwiązanie dla każdej sytuacji i zapewniając, że wszystkie funkcje i poziomy bezpieczeństwa mogą zostać zaktualizowane we wszystkich czytnikach. To proste i oszczędne modułowe podejście pozwala autonomicznie zarządzać bezpieczeństwem punktów dostępu. Koncepcja oferuje większy stopień dostępności usług przy jednoczesnej optymalizacji zapasów poprzez zmniejszenie liczby potrzebnych części o 40%.

STID Polska identyfikacja zbliżeniowa STID

Produkty STid Security

STID Polska

Czytniki Architect® Blue / STid Mobile ID®

STid oferuje szeroką gamę skalowalnych oraz wysoce bezpiecznych czytników, łączących technologie RFID MIFARE® DESFire® EV2, NFC (HCE) i Bluetooth® dla wszystkich aplikacji kontroli dostępu mobilnego za pomocą smartfonów.

STID Polska

Czytniki o wysokim poziomie bezpieczeństwa (WAL, Architect®, interfejsy)

STid oferuje szeroką gamę czytników z możliwością aktualizacji interfejsów, zgodnych ze wszystkimi chipami RFID MIFARE® (Ultralight®, Classic, Plus, DESFire® EV1 i EV2 itp.) oraz technologiami mobilnymi NFC (HCE). Czytniki są dobrze dostosowane do wszystkich aplikacji kontroli dostępu o wysokim poziomie bezpieczeństwa.

STID Polska

Certyfikowane czytniki ATEX & IECEx

STid oferuje szeroką gamę czytników zbliżeniowych lub dalekiego zasięgu z certyfikatami ATEX i IECEx, do wszystkich zastosowań w środowiskach zagrożonych wybuchem. Czytniki w wykonaniu przeciwwybuchowym Ex II 2 GD IP66 są dobrze dopasowane do przemysłu chemicznego, petrochemicznego, rafinerii, elektrowni jądrowych, gorzelni i kopalni. Dostępne wersje czytników to: 125 kHz, 13,56 MHz MIFARE® lub LEGIC®, antena wewnętrzna lub zewnętrzna UHF.

STID Polska

Dostęp bez użycia rąk i do pojazdu

STid zapewnia pełną gamę czytników dalekiego zasięgu UHF EPC1 GEN2. Są specjalnie zaprojektowane do wszystkich zastosowań bez użycia rąk: identyfikacji kierowców i pojazdów oraz zarządzania flotą.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!