Kamery Edge AI

Zaufany partner nowej generacji

BEZPŁATNA BEZSERWEROWA ANALITYKA

Start-up z 60-letnią historią

Znane wcześniej jako Panasonic Security – i-PRO, jest pionierem w dziedzinie kamer bezpieczeństwa Cyber-Secure Open Edge AI. Dzięki ponad 60-letniemu doświadczeniu w branży zabezpieczeń i pozycji nr 1 na świecie wśród japońskich producentów, i-PRO zapewnia mocny, wydajny i najnowocześniejszy sprzęt, dzięki któremu instalacje działają niezawodnie i płynnie przez długi okres czasu.

Spostrzeżenia oparte na danych AI wykraczają daleko poza bezpieczeństwo, czyniąc operacje bardziej proaktywnymi i wydajnymi. I-PRO zapewnia jednocześnie że dane są dokładne, bezpiecznie przechowywane i etycznie przetwarzane. Właśnie dlatego i-PRO jest zaufanym partnerem nowej generacji

APLIKACJE

Zapewniamy zróżnicowany wybór bezpłatnych aplikacji AI, które mogą być zainstalowane na kamerach sieciowych bez dodatkowych kosztów. Dzięki technologii AI nie ma potrzeby stosowania dodatkowego sprzętu, co sprawia że wdrożenie jest płynne i efektywne kosztowo

OFERTA

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku zabezpieczeń, oferując najbardziej rozbudowaną linię kamer AI z imponującą gamą 250 modeli do 2024 r. – wszystkie domyślnie wyposażone w najnowocześniejszą technologię AI.

INŻYNIERIA

Kamery i-PRO są projektowane w Japonii, a najnowocześniejsze ośrodki badawczo-rozwojowe z siedzibą w Fukuoce zapewniają najwyższe standardy innowacji i jakości.

SPRZĘT

Obrazy o wysokiej rozdzielczości są niezbędne dla optymalnej wydajności technologii AI. i-PRO ma solidne podstawy zbudowane na 60-letniej tradycji kamer bezpieczeństwa. Nasze kamery są znane z dostarczania najnowocześniejszych technologii, tworzenia niezawodnych konstrukcji ora zrejestrowania obrazów wysokiej jakości.

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Bardzo poważnie podchodzimy do cyberbezpieczeństwa, zapewniając zgodność z NDAA. Nasze kamery są wyposażone w chipsety, które spełniają rygorystyczne wymagania FIPS poziomu 3, co oznacza najwyższy poziom cyberbezpieczeństwa. Kamery są projektowane w Japonii, chipsety produkowane są z kolei w Stanach Zjednoczonych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KAMERY I-PRO?

Kamery i-PRO poprawiają czas reakcji, aktywują alerty w czasie rzeczywistym oraz zwiększają świadomość sytuacyjną dzięki prostej, taniej i lekkiej technologii AI Analytics. Kamery AI i-PRO przetwarzają metadane w sposób brzegowy, zapewniając bezpieczeństwo w czasie rzeczywistym. Przetwarzanie u źródła bez konieczności stosowania dodatkowego serwera analitycznego nie tylko zmniejsza koszty infrastruktury i obniża zużycie energii ale także umożliwia szybsze podejmowanie decyzji sytuacyjnych. Jedną z kluczowych zalet sztucznej inteligencji opartej na EDGE jest to, że analizowany jest nieprzetworzony strumień danych bez utraty rozdzielczości, przepustowości lub jakości.

ANALITYKA I-PRO AI
PROSTA DARMOWA BEZSERWEROWA
CZEMU WARTO?

ANALITYKA ALARMOWA

WIDEO-DETEKCJA RUCHU AI (AI-VMD)

AI rozróżnia pojazdy, motocykle, rowery oraz ludzi. Wykrywa ono i wysyła ostrzeżenia gdy wjeżdżają w określony obszar, a co więcej może zliczać liczbę przekroczeń linii przez obiekt docelowy

KIERUNEK

Emituje alarm, gdy poruszający się obiekt wchodzi w określony obszar bądź porusza się w określonym kierunku.

WAŁĘSANIE SIĘ

Alarm emitowany jest, gdy poruszający się obiekt wejdzie w określony obszar i pozostanie w nim przez określony czas.

INTRUZI

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku zabezpieczeń, oferując najbardziej rozbudowaną linię kamer AI z imponującą gamą 250 modeli do 2024 r. – wszystkie domyślnie wyposażone w technologię AI.

PRZEKROCZENIE LINII

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm na rynku zabezpieczeń, oferując najbardziej rozbudowaną linię kamer AI z imponującą gamą 250 modeli do 2024 r. – wszystkie domyślnie wyposażone w technologię AI.

ACTIVE GUARD

Dzięki specjalistycznej platformie wyszukiwania i ostrzegania Active Guard, pracownicy ochrony nie muszą tracić czasu na przeglądanie wielu ekranów w poszukiwaniu interesujących osób lub pojazdów ani przeglądać godzin nagrań wideo w celu wyszukania ważnych wydarzeń.

WYSZUKIWANIE OSÓB AI

Cechy ludzkiej twarzy oraz ubiór są wyodrębniane i klasyfikowane w użyteczne kategorie, takie jak płeć, wiek i kolor ubrania. Te istotne informacje o atrybutach mogą być następnie przeszukiwane w celu łatwego znalezienia osoby docelowej. Wyszukiwanie można też przeprowadzić przy użyciu zdjęcia lub nagrania.

WYSZUKIWANIE TWARZY AI*

Kamery i-PRO oraz Active Guard realizują wykrywanie twarzy w czasie rzeczywistym bez kosztownego serwera. Wykrywanie AI umożliwia bardzo dokładne wykrywanie twarzy również w przypadku słabego oświetlenia, prześwietlonych środowisk lub do wykrywania twarzy zasłoniętych przez maski.

*Nieodpowiednie dla obszarów publicznych

KLASYFIKACJA DŹWIĘKU AI

AI wykrywa i identyfikuje dźwięk (wystrzał, krzyk, klakson pojazdu, tłuczenie szyby). Następnie wysyła powiadomienie ostrzegawcze zgodnie z zidentyfikowanym dźwiękiem.

WYKRYWANIE BRAKU MASKI

Funkcja wykrywania braku maski dostępna jest po zainstalowaniu oprogramowania. Po jego uruchomieniu AI automatycznie wyśle powiadomienie o braku maski do systemów zewnętrznych, takich jak (VMS czy rejestrator sieciowy). Oprogramowanie wykrywa różne kształty oraz kolory masek.

A CO JEŚLI CHCESZ ZACHOWAĆ ISTNIEJĄCE JUŻ KAMERY BEZ AI?

Rozpocznij swoją przygodę ze sztuczną inteligencją z kamerami i-PRO z serii X – nową linią, która ma możliwość rozszerzenia tradycyjnych kamer o możliwości sztucznej inteligencji, dzięki innowacyjnej funkcji o nazwie AI Smart Box, która znajduje się na pokładzie kamery. Umożliwia ona klientom dodawanie funkcji AI do istniejących kamer monitorujących bez AI, w tym modeli innych producentów, czynią je inteligentniejszymi i bardziej wydajnymi. To ekonomiczne rozwiązanie rozszerza istniejące instalacje o funkcje AI, umożliwiając korzystanie z zalet dokładnej analizy bez konieczności wymiany całego systemu.

UCZYŃ SWOJE KAMERY INTELIGENTNIEJSZYMI

1 KAMERA Z SERII X = 4 KAMERY AI

JESTEŚMY OTWARCI

INTEGRACJA VMS

I-PRO oferuje otwartą architekturę w produktach do analizy wideo, które integrują się z wiodącymi dostawcami systemów zarządzania wideo (VMS).Ściśle współpracujemy z tymi technologiami, aby zapewnić interoperacyjność z kamerami i-PRO oraz płynną integrację AI end-to-end.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas!