Nowe Security Center 5.12 jest już dostępne!

Najnowsza wersja Security Center 5.12 upraszcza wdrażanie nowych funkcji. Odblokuj procedury operacyjne, uprość konfigurację uwierzytelniania i odkryj nowe możliwości!
Security Center 5.12

W tym wpisie:

Ciągłe udoskonalenia

Aktualizacje systemu w Security Center 5.12 zostały zaprojektowany w prostszy i bardziej przyjazny dla użytkownika sposób. W przyszłości można spodziewać się wielu nowych funkcji, które będą rozmieszczone w pakiecie Security Center 5.12. Zapewni to ciągłe ulepszenie systemu i ułatwi odkrywanie nowych funkcji.

Dostęp do narzędzi operacyjnych

Wraz z wprowadzeniem Security Center 5.12 zmieni się nasza oferta. Zarządzanie komunikacją Sipelia™ będzie teraz wbudowane bezpośrednio w pakiet instalacyjny, a standardowe procedury operacyjne (SOP) Mission Control™ będzie można odblokować poprzez dodanie licencji subskrypcyjnej, eliminując koszty licencjonowania z góry. Zmiana ta ułatwi odblokowanie procedur operacyjnych, uprości wdrażanie i przyśpieszy czas reakcji na krytyczne incydenty. 

Ulepszenia map

Najnowsza wersja oprogramowania wprowadza nowe ulepszenia mapowania, w tym nowy widżet dla pulpitów nawigacyjnych oraz ulepszone zachowanie powiększania. Umożliwia to płynniejszą obsługę, szczególnie w przypadku rozbudowanych oraz wielozakładowych wdrożeń.

Dzięki nowym widżetom map operatorzy mogą tworzyć mini-zadania na swoich pulpitach nawigacyjnych. Kamery oraz inne obiekty mogą być teraz przeciągane z map do pustych kafelków umożliwiając łatwe wyszukiwanie obiektów w trakcie oglądania wideo. 

Funkcja powiększania wyświetla teraz bądź ukrywa warstwy w zależności od tego, jak bardzo powiększony zostanie obraz. Pomoże to operatorom widzieć tylko to, co jest ważne przy aktualnym poziomie powiększenia. Na przykład, po pomniejszeniu można ukryć drzwi oraz strefy włamań, co pozwoli się skoncentrować na jednostkach ALPR. Ukryte wcześniej funkcje pojawią się ponownie, gdy operatorzy powiększą znów widok.

Mapy SC12

Zaawansowane uwierzytelnianie

Security Center 5.12 wprowadza również nowe ulepszenia konfiguracji usług uwierzytelniania. Ulepszenia te obejmują nowy kreator konfiguracji, który poprowadzi użytkowników przez proces instalacji, okno rozwiązywania problemów, które pomoże wykrywać i diagnozować problemy oraz okno testowania, w którym można sprawdzić czy wszystko działa poprawnie przed wdrożeniem w środowisku produkcyjnym. 

Ulepszenia te mają uprościć konfigurację systemu oraz zmniejszyć niepewność w jego procesie, dzięki czemu integratorzy będą mogli szybciej uruchomić system. 

Spójny cykl życia produktu

Nowa polityka ma na celu zapewnienie większej spójności i przewidywalności konserwacji oprogramowania. W przyszłości ogłaszane będą zbliżające się okresy eksploatacji (EOL) odpowiedniej wersji Security Center zgodnie z nowymi głównymi wersjami oprogramowania. Aby pomóc w lepszym planowaniu eksploatacji Security Center chcemy poinformować o zakończeniu okresu eksploatacji Security Center 5.8 w dniu 31 grudnia 2024 r. 

Jeśli wciąż korzystasz z Security Center 5.8 skonsultuj się z nami w celu uzyskania szerszych informacji i zaplanowania aktualizacji do nowszej wersji systemu.

Masz pytania? Napisz.

Więcej wpisów: